Prima pagină arrow Carte de oaspeţi
Cartea de oaspeti
Afiseaza 1 - 6 din 6 rezultate Adauga un mesaj nou
Nume Mesaj
Tamás Béla
Csikszereda
Megható régi iskolánk, tanáraink, diáktársaink képeit újra látni és visszaemlékezni, hogy itt valóban egy egész életre "tarisznyéltak" fel minket, becsületes életre-munkára.
Sajnálom, hogy nincs több kép a galériában. Javasolnám a tablók elhelyezését ebben a képgalériában, amig még megtalálhatók az iskolában, kezdve az 1961-es, első gimnáziumi végzősökkel.
A honlap készitőinek gratulálok !

TAKÁCS KECSKÉS ILONA
SZÉKESFEHÉRVÁR
NAGYON JÓ EMLÉKEZNI A MÚLTRA.BÜSZKE VAGYOK ARRA,HOGY EBBEN AZ ISKOLÁBAN TANULTAM.KÖSZÖNÖK MINDENT ,A TANTESTÜLETNEK,A NEVELŐKNEK,A DIÁKTÁRSAIMNAK.

Cseke Ferenc Attila
Gyula
Remélem a 2012- csíksomlyói búcsút a segítségetekkel teljesítjük
gyulai zarándok társaimmal.

Janos Zoltan
Csikszentmarton
Orvendek amikor visszanezem a kepeket , sok emlek tor fel bennem es csak azt tudom sajnalni h nem keszult tovabbi fotosorozat es emlekfenykep 2010 ota.... jo lenne ha valaki foglalkozna a honlappal mert nagyon jol indult BiggrinSmileSad

Sebők Dezső
Magyarország
Gratulálok a honlaphoz, további sok sikert kívánok, egy volt tanuló 1966- 1968.

Kovacs Noemi
Csikszereda